Pridané stránky

Elektro Školenia

Účastníkom našich kurzov zabezpečujeme ich spôsobilosť pracovať na elektrických zariadeniach v závislosti od vzdelania a výšky praxe so zreteľom na BOZP.
Naším poslaním je realizovať ideálne riešenia pre uspokojovanie Vašich vzdelávacích potrieb podľa vyhl. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov.
Sme oprávnená vzdelávacia organizácia so zameraním na kurzy elektrotechnikov, školenia elektrotechnikov, aktualizačnú odbornú prípravu elektrotechnikov a revíznych technikov.
Naša spoločnosť MIPEL, spol. s r.o. vznikla v roku 1992 za pomoci skúsených odborníkov, dlhodobo pôsobiacich v oblasti tvorby a riadenia programov celoživotného vzdelávania,


http://www.elektroskolenia.sk

Chata Bačova skala

Chata Bačova skala je situovaná v jednej z najkrajších dolín, v obci Liptovský Ján. Jánska dolina je popretkávaná vôňou smrekových a borovicových lesov, liečivých bylín, štebotaním vtáctva a šumom potôčikov prameniacich priamo pod úbočiami Nízkych Tatier. Je to pravé miesto pre oddych, relax, turistiku v krásnom prostredí, či regeneráciu tela v termálnych prameňoch. Chata je štýlovo zariadená a celoročne dostupná na lúke priamo pod lesom. Potôčik pretekajúci popri chate príjemne osvieži vzduch v letnom období. Ak si chcete oddýchnuť od hektického života, množstva uponáhľaných situácií, pracovných povinností, chata Bačova skala je práve to, čo hľadáte. Prostredie a kapacita lôžok do 10 osôb je predispozíciou pre pobyt rodín s deťmi, či skupiniek priateľov.


http://www.chatabacovaskala.sk

etiketka.sk

Menovky, štítky, etikety na oblečenie, obuv a predmety. Vyrábané sú na základe individuálnej požiadavky ako aj hromadne. Odporúčame hlavne pre deti do škôlky, školy ako aj športovcom, klubom do táborov,firmám a mnohým ďalším odvetviam. Menovky sú trvácne, oderu odolné a možno ich ľahko umiestniť na oblečenie, obuv, predmety.


http://www.etiketka.sk