Wandelia – krajina, ktorá vám pristane

Zavítajte do krajiny Wandelia, kde sú všetci trendy. V e-shope Wandelia nájdete produkty výhradne európskych značiek, na ktoré ste doposiaľ pri svojich cestách nenarazili. Vďaka nim vyniknete v dave a vyjadríte svoju osobnosť.
V e-shope Wandelia.sk nájdete produkty zaradené do rôznych provincií, kde každá provincia charakterizujú iný módny štýl.

Provincia prírody: tu nájdete drevené doplnky značky LAiMER, ktoré sú charakterizované tým, že kvôli ich výrobe nebol zoťatý jediný strom. Všetky módne doplnky, či už ide o drevené náramkové hodinky, alebo drevené slnečné okuliare sú vyrobené z odrezkov z nábytkárskeho priemyslu. Tieto produkty sú aj certifikované ako FSC.

Provincia nežnosti: v tejto provincii nájdete šperky dánskej návrhárky Pernille Corydon, ktorej produkty môžeme charakterizovať aj slovami ženskosť, nežnosť, elegancia, výnimočnosť. Tieto módne doplnky sú tvorené kombináciou kovov a minerálov.

A ako poslednú vám predstavíme provinciu rebelov, ktorá prezentuje rebelského ducha e-shopu Wandelia. Módne doplnky v tejto kategórii charakterizujú materiály použité pri ich výrobe a tým sú: striebro, chirurgická oceľ, koža, minerály.


https://www.wandelia.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.